Wydarzenia BEERJET

Food show 2018

Święto żywności i kulinariów w nowatorskiej formule powraca wiosną 2018! Food Show to wielkie święto żywności i kulinariów organizowane w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Food Show gromadzi specjalistów branży HoReCa, producentów żywności, dystrybutorów, dostawców, a także kucharzy, restauratorów, sommelierów i analityków oraz miłośników dobrej kuchni. Nowatorska formuła spotkania profesjonalistów i pasjonatów pozwala na szeroką wymianę doświadczeń, stając się okazją do wieloaspektowej dyskusji o wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą i gastronomiczną.

Dyspensery Beerjet Food Show 2018

Spodek - Trasa koncertowa zespołu HEY

Zespół HEY ze swoją trasą Fajrant Tour wypełnił Spodek po brzegi swoimi fanami. BeerJet zadbał o to by każda spragniona osoba otrzymała swój "złocisty płyn" w jak najkrótszym czasie i to bez kolejki.

Dyspensery Beerjet Spodek

Spodek - Rockowe kobiety 2018

Rockowe kobiety 2018 zgromadziły w Spodku ponad 7000 osób! Taka ilość spragnionych wrażeń uczestników wymaga specjalistycznego sprzętu takiego jak BeerJet! Nikt przecież nie lubi stać w kolejkach.

Dyspensery Beerjet Rockowe Kobiety 2018

Dyspensery do piwa

Beerjet jest rewolucyjną technologią nalewania piwa, dostepną ogólnoświatowo. Innowacyjny i w pełni zautomatyzowany system dozowania, który jest w stanie rozlac 6 x 0,5 l w 7 sekund.

Adres do faktur:

Kontakt